Co w sytuacji, gdy zatrzaśniemy kluczyki w aucie?

kluczyk

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie to zmora kierowców. Czy istnieje sposób na szybkie i nie przynoszące szkód otwarcie drzwi?

Nie panikuj!

Zatrzaśnięte drzwi auta to powszechny problem kierowców. W pędzie życia każdemu zdarza się zapomnieć wyjąć kluczyki ze stacyjki czy wychodząc z samochodu nie zabrać ichz siedzenia. Zazwyczaj zostawiamy je wewnątrz pojazdu z powodu roztargnienia, czy zamyślenia. Natłok obowiązków zawodowych lub spraw rodzinnych z powodzeniem może spowodować, że przez nieuwagę pozostawimy klucze wewnątrz auta.

Zatrzaśnięte klucze mogą być dużym problemem. Ale nie muszą – obecnie istnieją metody skutecznego otwierania drzwi samochodu bez kluczyków.

Awaryjne otwieranie samochodów  zadanie dla specjalistów

Dla zdesperowanych kierowców, którzy nie potrafią dostać się do zatrzaśniętego auta, branża ślusarska stworzyła usługę awaryjnego otwierania pojazdów. Polega ona na bezinwazyjnym otwieraniu samochodu bez użycia klucza. Wykonuje ją doświadczony ślusarz, który sprawnie, za pomocą specjalistycznych narzędzi otwiera zamek w drzwiach.

Zaletą tej usługi jest jej bezinwazyjność – tu niema zagrożenia, że ślusarz uszkodzi zamek, pogniecie karoserię czy uszkodzi lakier. Aby wyciągnąć klucz nie trzeba nawet wybijać szyby – ślusarz operując sprawnie narzędziami otworzy drzwi. Nie warto takiego zadania powierzać osobie postronnej – tu w wyniku odchylania drzwi na siłę można uszkodzić karoserię czy lakier. Osoby nieprzygotowane do realizacji takiego zadania mogą także proponować wybicie okna, a nieumiejętne majstrowanie przy zamku może spowodować jego nieodwracalne uszkodzenie.

Jeśli tylko zdarzy Ci się zatrzasnąć klucze w aucie – dzwoń po ślusarza, który sprawnie otworzy drzwi bez użycia kluczy. Warto zamówić taką usługę – jej realizacja jest znacznie tańsza, niż na przykład wymiana wybitej szyby. Nie wspominając już o czasie, który trzeba poświęcić na oddanie samochodu do warsztatu.

Obecnie na rynku jest całkiem sporo firm, które oferują usługę awaryjnego otwierania aut. Dysponują one wykwalifikowaną kadrą wyposażoną w profesjonalne narzędzia, która sprawnie wykonuje tego typu prace. Firmy świadczące podobne usługi zazwyczaj natychmiast reagują na zgłoszenia – dzięki temu klienci mogą oczekiwać błyskawicznej realizacji.

Dodaj komentarz