Dlaczego warto wybrać samochód Dacia?

dacia

Dacia to marka motoryzacyjna znana w Polsce od wielu lat. W nowoczesnej odsłonie oznacza niestandardowe podejście do samochodów. Dacia chce dać możliwość posiadania własnego auta jak największej ilości osób. Dlatego dostępna jest szeroka paleta modeli o zróżnicowanym wyposażeniu.

Cena to podstawa

Dacia w pierwszej kolejności zwraca uwagę na cenę. Jest to podstawa, punkt wyjścia w całym procesie produkcyjnym. Optymalizacja kosztów to priorytet — od projektu samochodu, poprzez poszczególne procesy realizacji, aż do gotowego produktu. Wszystko po to, aby nabywca auta mógł cieszyć się nowym samochodem w niskiej cenie.

Bogate wyposażenie

Nie oznacza to, że Dacia to auta banalne — wręcz przeciwnie. Samochody są dostępne w wielu wersjach nadwozia z różnymi wersjami wyposażenia. Mają atrakcyjny design i przestronne wnętrze, którego elementy wykorzystują nowoczesne technologie. Polecanym miejscem, gdzie można zapoznać się z całą ofertą, jest salon samochodowy Dacia Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie. Atrakcyjna lokalizacja i wykwalifikowany personel to bardzo istotne atuty firmy. Na miejscu można przekonać się, że Dacia ma w ofercie innowacyjne produkty, których parametry można swobodnie konfigurować.

Funkcjonalność i automatyka

Elegancka sylwetka bryły aut to tylko początek pozytywnych cech marki Dacia. Samochody mają bardzo praktyczne wyposażenie. Nie ma tu zbędnych fajerwerków, lecz wszystko jest podyktowane użytecznością. Warto w tym miejscu wymienić inteligentne światła mijania LED, które zapalają się automatycznie niezależnie od pory dnia. To samo dotyczy wycieraczek, które działają samoczynnie w razie potrzeby oczyszczenia szyby. Dzięki temu uzyskujemy optymalną widoczność w każdych warunkach atmosferycznych.

Nowoczesność w każdym calu

Obsługa auta Dacia jest ułatwiona dzięki zastosowaniu wielu nowoczesnych mechanizmów. Za pomocą karty Keyless Entry samochód można otworzyć, a także uruchomić silnik jednym kliknięciem. W manewrowaniu pomaga elektryczne wspomaganie układu kierowniczego. System Media Control z wbudowanym radiem umożliwia podłączenie telefonu oraz sterowanie systemem audio za pomocą przełączników na kierownicy. Aplikacja Dacia Media Control pozwala na nawigację za pomocą smartfonu, a wbudowany duży ekran w rozmiarze 8 cali pozwala na wygodny dostęp do ulubionych aplikacji. Dostęp do funkcji telefonu, radia, multimediów i nawigacji GPS to kwestia kilku sekund. Smartfon można podłączyć także przewodowo za pomocą gniazd Jack i USB. Całości dopełniają wysokiej jakości głośniki.

Dacia jest dostępna z fabryczną instalacją LPG oraz w wersji elektrycznej. Są to samochody ekologiczne i mają niskie koszty eksploatacji. Jeśli zależy nam na użyteczności, nowoczesnym wyglądzie i niskiej cenie, marka Dacia jest jedną z najlepszych propozycji na rynku.

Dodaj komentarz