Druk offsetowy a wysokiej jakości materiały marketingowe

Druk

Współczesna poligrafia stosuje mnóstwo technologii druku. Dużą popularnością cieszy się druk offsetowy za pomocą którego można stworzyć wysokiej jakości, estetyczne materiały zarówno jednostkowe, jak i w dużych nakładach. Czym się charakteryzuje ten druk oraz kiedy go warto zastosować?

Czym charakteryzuje się druk offsetowy?

Druk ten jest w pełni nowoczesną metodą druku płaskiego. Treść jest przenoszona z płaskiej formy na podłoże. Podczas tworzenia poszczególnych materiałów obraz jest przenoszony na papier przez system wałków. Metoda ta pozwala na zadrukowywanie całych arkuszy, które później można docinać do pożądanego formatu. I to właśnie różni go od druku cyfrowego.

Obecnie offsetowy druk stanowi jedną z najbardziej popularnych technik, a przede wszystkim wówczas, gdy wymagany jest duży nakład. Stosując tę metodę można drukować:

– książki

– ulotki

– teczki

– wizytówki

– papierowe torby firmowe

– foldery,

– katalogi

– papiery firmowe

– kalendarze

– etykiety

– czasopisma

Offsetowy druk jest sprawdzonym rozwiązaniem dla tych wszystkich firm, które chcą wyposażyć się w zestaw skutecznych gadżetów reklamowych czy materiałów firmowych.

Jakie są zalety druku offsetowego?

Od wielu lat reklama jest dźwignią handlu. Każda firma może się prężnie rozwijać oraz zyskiwać prestiż na rynku tylko wtedy, gdy jest skutecznie reklamowana. Sprawdzoną metodą są materiały marketingowe tworzone za pomocą druku offsetowego. Metoda ta daje możliwość wydrukowania bardzo dużej ilości materiałów reklamowych w bardzo krótkim czasie. Każdy produkt finalny cechuje się wysoką jakością oraz estetycznym wyglądem.

Offset posiada bowiem najwyższą rozdzielczość pośród wszystkich technik drukowania. Druk ten pozwala na wykorzystanie najróżniejszych kolorów oraz wielu barw specjalnych. Z jego pomocą ciekawy projekt można wydrukować nie tylko na papierze, lecz również na wielu innych powierzchniach. Przy pomocy druku offsetowego można zadrukować foliowe torby reklamowe, etykiety samoprzylepne, tkaniny oraz wiele innych materiałów. Dzięki tej technice możliwe jest drukowanie materiałów reklamowych w formatach większych niż A3.

Drukarnia Aria – usługi na wysokim poziomie

Mimo wciąż pojawiających nowych technologii offsetowy druk nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Decydując się na wydruk materiałów marketingowych warto skorzystać z usług doświadczonej firmy. W drukarni Aria wszystkie usługi są wykonywane za pomocą nowoczesnych maszyn przystosowanych do tego rodzaju druku. Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki. Można tutaj zamówić ciekawe materiały marketingowe nie tylko kolorowe lecz również czarno – białe. Wszystkie materiały są drukowane na wysokiej jakości papierach samokopiujących i kredowanych.

Drukarnia ta drukuje nie tylko książki, ulotki czy katalogi reklamowe, lecz także wykonuje kartonowe formy przestrzenne, stojaki oraz stoiska ekspozycyjne i handlowe. Korzystając z takich materiałów reklamowych każda firma może liczyć na rozwój oraz w pełni zadowalające zyski.

Dodaj komentarz