Gdzie można kupić tanie meble?

okna

Zakup mebli to końcowy etap wykończenia wnętrza. Kupując nowe mieszkanie to właśnie na ten moment wszyscy czekają, ponieważ jest to niewątpliwy sygnał, iż przeprowadzka do nowego domu jest już blisko. Zanim jednak do tego dojdzie, trzeba kupić meble, najlepiej w możliwie jak najniższej cenie. Jak kupić tanie i dobrej jakości wyposażenie mieszkania, dowiesz się w naszym artykule poniżej.

Tanie meble – słaba jakość?

Co prawda wiele osób ma właśnie taką opinię, jednak nie zawsze pokrywa się ona z rzeczywistością. Zdarza się owszem, że tanie meble kupione w niesprawdzonym sklepie mogą być wątpliwej jakości. Ale można też bez problemu znaleźć miejsca, gdzie da się niskim kosztem kupić takie, które spełnią nawet najbardziej wygórowane wymagania. Przykład? Dobrej klasy i tanie meble kupisz w sklepie Najtansze-meble.pl. Mając przy tym do dyspozycji naprawdę szeroki wybór mebli do jadalni, salonu, pokoju dziecięcego, biura czy sypialni. Śledząc aktualne promocje w sklepie internetowym, np. wyprzedaże sezonowe kolekcji, można również zaoszczędzić sporą sumę, którą można przeznaczyć na inne potrzeby.

Zakup mebli na raty

Kupno nowych mebli do całego domu to nie lada wydatek, na który mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Mimo promocji i wyprzedaży, to nadal jest dla wielu osób kwota zaporowa, której nie są w stanie jednorazowo zapłacić. Dla takich osób część sklepów meblowych, zarówno stacjonarnych jak i w sieci, przygotowała możliwość zapłaty za meble w systemie ratalnym. W przypadku chęci skorzystania z takiej opcji płatności, trzeba dostarczyć do sklepu zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu. Sklep zazwyczaj w przeciągu kilkunastu minut wydaje decyzję czy jest możliwe spłacanie mebli na raty. 

Spłata ratalna mebli możliwa jest do rozłożenia na kilka do kilkudziesięciu miesięcy. Umożliwia to dostosowanie rat spłaty do aktualnej sytuacji finansowej kupującego, aby mógł ze spokojem regulować comiesięczne zobowiązania za zakupione meble.

Portale aukcyjne i inne

Mając do dyspozycji naprawdę niewielkie fundusze na kupno mebli do domu, można pokusić się o ich zakup z portali aukcyjnych lub lokalnych stron, w których mieszkańcy chcą sprzedać już niepotrzebne im wyposażenie. Często w takich miejscach można natrafić na prawdziwe perełki do kupienia za właściwie za bezcen. Zdarzają się całe zestawy mebli w doskonałym stanie, których ktoś chce się pozbyć szybko i za niską cenę tylko dlatego, iż chce wymienić je na nowe. To dobra okazja nie tylko do zaoszczędzenia, ale również możliwość wyposażenia domu w meble firm, na których zakup w “normalnym” sklepie nie byłoby nas stać. 

Outlety i komisy meblowe

Nieco już zapomniane, powoli powracają do łask. Są celem osób, które nie tylko chcą tanio umeblować mieszkanie, ale również poszukują mebli w nietuzinkowym designie. W takich miejscach znaleźć można zarówno meble topowych marek jak i te które odeszły już do lamusa. Wielbiciele konkretnych stylów wnętrzarskich właśnie w takich miejscach mogą znaleźć meble idealnie pasujące do stylu ich wnętrz domu, np. retro, glamour, skandynawskim czy wiejskim.

Dodaj komentarz