Gdzie oglądać filmy?

oglądanie tv

Stwierdzicie, że pytanie dość… głupie? Może i tak, jednak odpowiedź wcale nie jest taka oczywista. Większość z Was powie, że w telewizji, w kinie… A co z filmami z sieci?
Nie mówimy tutaj i nie namawiamy Was, że macie ściągać filmy na swoje komputery z nielegalnych źródeł… Nie nie. Mówimy tutaj o oglądaniu filmów i seriali online. Na stronach internetowych.

Dlaczego właśnie tam?

Oglądanie zarówno filmów jak i seriali w sieci, niesie ze sobą wiele plusów.
Jakich?

-Robicie to (przeważnie*) bezpłatnie,
-Nie przejmujecie się transferami czy tym, że robicie coś nielegalnie,
-Możecie oglądać filmy w każdej chwili, gdzie tylko chcecie i na jakim urządzeniu chcecie (komputer, laptop, telefon),
-W dowolnym momencie możecie przerwać oglądanie filmu i kontynuować kiedy zechcecie, nic Was nie ominie,
-To Wy decydujecie co oglądacie, kiedy oglądacie i jak oglądacie… – w łóżku, fotelu, na kanapie, w wannie a może w podróży?
*Przeważnie – ponieważ jeśli decydujecie się na oglądanie filmu bądź serialu, który leci właśnie w ramówce tv, prawdopodobnie będziesz musiał wykupić dostęp do kolejnych odcinków czy również tych poprzednich – zwłaszcza jeśli dostępne są tylko i wyłącznie na platformach, które mają pewne produkcje na wyłączność (Netflix, HBO…)

Oglądanie filmów w sieci stało się w ostatnich latach niesamowicie popularne. Głównie dlatego, że zarówno młode jak i starsze osoby pracują i niemal całymi dniami przebywają poza domem. Nagrywanie filmów z tv, często wiąże się z późniejszym ich ciągłym przewijaniem bądź oglądaniem z reklamami, a tych jak wiemy jest nie mało.
W sieci podczas oglądania filmów i seriali również możecie natknąć się na reklamy, jednak będzie to jedna, góra dwie, krótkie reklamy, których zresztą… nie oglądasz bez powodu.
Osoby, które udostępniają dla Ciebie dany film, czy serial, zarabiają na tym, że w trakcie seansu zobaczysz emitowaną reklamę. Dzięki temu, będą udostępniali dla Ciebie kolejne dobre produkcje.

Jeśli szukasz darmowych filmów i seriali online, znajdziesz je na większości platformach, które zajmują się udostępnianiem takiej formy rozrywki. Nie znajdziesz tam jednak nowości, które aktualnie puszczane są w ramówkach tv czy kinach – za takie produkcje trzeba zapłacić – pojedynczo, bądź wykupić na danej platformie konto premium i oglądać co się chce, kiedy się chce, bez limitów czy kiepskiego transferu.
Jedne z najpopularniejszych portali z filmami i serialami online to: horrortube.pl, otube.pl, vod.pl, wykop.pl, cda.pl, strefa-filmu.pl, zalukaj.cc, player.pl, ipla.tv, cdafilmy.online…
Takich stron znajdziecie w sieci całą masę. Jeśli szukacie konkretnego filmu bądź serialu, szukajcie właśnie tutaj. Nie każda strona posiada daną produkcję w swojej bazie. Jeśli więc nie znalazłeś tego czego szukasz na jednej stronie – poszukaj na drugiej.

Dodaj komentarz