Jak najprościej wygenerować JPK?

biznes

Każde przedsiębiorstwo, mniejsza lub większa firma ma obowiązek wysyłać plik JPK_VAT. Jak najprościej tego dokonać, oszczędzić czas, a przede wszystkim zatroszczyć się o poprawność sporządzonego dokumentu? Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich podatników VAT jest Faktura Small Business.

Czym jest Faktura Small Business?

Faktura Small Business to łatwy w obsłudze program, dzięki któremu wystawisz JPK_VAT, szybko i bez żadnych problemów, bez względu na to czy prowadzisz duże przedsiębiorstwo, czy też niewielką firmę. Program wyposażony jest nie tylko w możliwość wystawienia faktury VAT, ale również w kartotekę klientów oraz kartotekę towarów i usług, dlatego praca jest bardzo szybka i sprawna. Aplikacja zaprojektowana jest w bardzo intuicyjny sposób, dlatego poradzi z nią sobie każdy użytkownik komputera.

Generowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego

Jak wygenerować JPK? To banalnie proste, gdyż Faktura Small Business pozwala na generowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego, w tym JPK_FA który zawiera faktury sprzedaży. JPK_VAT to zestawienie faktur sprzedaży za danych okres. Warto wspomnieć, że od stycznia 2018 roku wszyscy Vatowcy są zobowiązani do wystawienia dokumentu do Urzędu Skarbowego z pomocą poczty elektronicznej.

Firmy zwolnione z VAT

Również od stycznia 2014 roku osoby, które zwolnione są z płacenia podatku VAT mogą samodzielnie wystawiać faktury. Faktura Small Business daje nam możliwość wystawienia faktury również bez podatku VAT. Program jest nie tylko skuteczny, bezbłędny oraz szybki i pomocny, ale również w pełni bezpieczny dla użytkowników. Dodatkowo jest wciąż uaktualniany, co sprawia, że zawsze mamy dostęp do nowych danych, zawsze zgodnych z często zmieniającymi się przepisami.

Faktura Small Business – HANDEL

Podobne znaczenie ma program Faktura Small Business – HANDEL, czyli program, dzięki któremu możemy szybko wystawić fakturę VAT z uwzględnieniem gospodarki magazynowej. Program sprawia, że szybko możemy wystawić fakturę, ponieważ ma przyjazny i prosty interfejs. Dzięki niemu szybko wyślesz niezbędne dokumenty do Urzędu Skarbowego i masz pełne przekonanie, że są one wypełnione bezbłędnie i w pełni poprawnie. Z pomocą Faktura Small Business – HANDEL wystawisz Jednolity Plik Kontrolny, fakturę sprzedaży, dokumenty magazynowe. Z użyciem aplikacji możesz eksportować faktury, paragony, zaliczki końcowe, paragony a także korekty.

Dodaj komentarz