Jak nocleg wybrać na wakacjach w Katach Rybackich?

wakacje w Kątach

Kąty Rybackie wypoczynkowa  miejscowość na Mierzei Wiślanej pełna pięknych, piaszczystych plaż i wielu atrakcji turystycznych. Znajduje się tu można m.in. Park Krajobrazowy „Mierzeja Wiślana”, Wielbłądzi Grzbiet, Latarnia Morska w Krynicy Morskiej, Muzeum Stutthof w Sztutowie, Zamek Krzyżacki w Malborku i wiele innych ciekawych do odwiedzenia miejsc. W Kątach Rybackich, do których każdego roku przyjeżdża mnóstwo turystów, jest wiele domków letniskowych, które można wynająć na okres pobytu. Taka forma wypoczynku w domku jest bardzo wygodna i komfortowa. Domki są wyposażone we wszystko, co niezbędne do zamieszkania na czas wakacji czy urlopu (pełne wyposażenie: kilka pokoi, część sypialna, jadalnia, lodówka, kuchenka, łazienka z natryskiem, umywalka, aneks kuchenny, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, ubikacja, odbiornik telewizyjny, szafa z wieszakami, półki, biurko, stolik, krzesła, garnki, naczynia kuchenne, sztućce, suszarka na bieliznę, pralka).

A może domki letniskowe?

Domki zazwyczaj są położone w niewielkiej odległości od morza (kilkaset metrów). Przeznaczone są dla grup kilkuosobowych (4-6 osób), łącznie z dziećmi. Posiadają powierzchnię jak małe mieszkanie (ok. 30 m2).

Każda posesja, na której wynajmujemy domek letniskowy, posiada parking, gdzie możemy bezpiecznie zostawić swoje auto. Do dyspozycji turystów są też parawany o leżanki, które można zabrać na plażę. Są też place zabaw dla naszych dzieci oraz miejsce na grillowanie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas urlopu w domku towarzyszyły nam zwierzęta (pies, kot i inne.)

Cena za wynajem domku

Cena za wynajem jednego domku waha się w przedziale od 300 do 400 zł. W Internecie znaleźć można szeroką ofertę domków do wynajęcia. Również na innych stronach internetowych można poczytać o różnych gospodarstwach agroturystycznych, które dysponują domkami letniskowymi, które można wynająć na okres pobytu nad polskim morzem.

Domki letniskowe w Kątach Rybackich to gwarancja dobrego wypoczynku. Warto w nich zaplanować swój urlop i spędzić go z rodziną lub przyjaciółmi.  Jeżeli planują Państwo wypoczynek nad Bałtykiem, to Kąty Rybackie są właściwym wyborem miejsca, które od lat cieszy się uznaniem i popularnością. Warto zatrzymać się w tej miejscowości. Ci, którzy tu byli, wiedzą to, zaś wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji tutaj przyjechać, serdecznie zachęcamy do przyjazdu. Zapraszamy do Kątów Rybackich, do spokojnej, morskiej miejscowości, gdzie zawsze można znaleźć domek do wynajęcia dla całej rodziny lub grupy znajomych, planujących wspólne wakacje lub urlop.Jaki nop

Dodaj komentarz