Jak wybrać kurs na wózki widłowe?

wózek

Warto przemyśleć kurs na wózki widłowe mając w planach poszerzenie swoich kwalifikacji związanych z prowadzeniem pojazdów. Umiejętności takie bardzo dobrze prezentują się w CV i są brane pod uwagę podczas podejmowania decyzji o zatrudnieniu. Pracodawca woli wybrać pracownika mającego dodatkowe kwalifikacje. Warto wspomnieć, że znajomość obsługi wózków widłowych otwiera pracownikowi możliwości pracy nie tylko w Polsce. Widuje się przecież mnóstwo ogłoszeń o pracę za granicą. Chcąc zmienić coś w swoim życiu, warto zainwestować w dobry kurs w sprawdzonym miejscu.

Jak wygląda egzamin?

Kurs wózki widłowe Wrocław został opracowany w taki sposób, aby najlepiej odwzorować strukturę egzaminów UDT, które trzeba zdać. Egzaminy UDT pozwolą zdobyć uprawnienia na trzech poziomach. Pierwszy z nich 1 WJO, która pozwoli kierować wszystkimi wózkami widłowymi. Druga II WJO daje możliwość kierowania wózkami jezdniowymi, a trzecia III WJO umożliwi kierowanie wózkami jezdniowymi, ale niewymagającymi znajdowania się wewnątrz pojazdu lub na podeście. Bez względu na rodzaj kategorii struktura egzaminu wygląda tak samo. Składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Kurs dopasowany do potrzeb

W Centrum Szkoleń kurs na wózki widłowe jest bardzo dokładnie przemyślany. Pracownicy zadbali o każdy szczegół dotyczący zajęć teoretycznych i praktycznych. Kurs można realizować od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 20. Tak szeroki wybór dni i godzin sprawi, że z kursu będzie mogła skorzystać każda nawet najbardziej zapracowana osoba. Klient może umawiać się z instruktorem na konkretne godziny. Będzie mógł wtedy realizować część praktyczną szkolenia.

Brak dodatkowych opłat

Klient od początku jest poinformowany o całkowitej cenie za kurs. Jej wysokość waha się od 400 do 600 zł. W cenie są już badania lekarskie, część teoretyczna i praktyczna. Dodatkowe godziny kursu nie są płatne. Kadra chce bowiem aby każdy kursant czuł się pewnie podczas prowadzenia wózka widłowego. Bez obaw o większe koszty można ćwiczyć swoje umiejętności do skutku. Kadra doskonale rozumie, że jedna osoba szybciej przyswaja wiedzę, a druga potrzebuje więcej czasu i cierpliwości ze strony prowadzących. Dość niski koszt szkolenia jest zdecydowanie opłacalny, ponieważ może znacznie zwiększyć szansę na znalezienie dobrej pracy. Pracownik będzie mógł wybierać w ofertach, zamiast podejmować pierwszą lepszą pracę. Jedną z zalet jest także możliwość rozłożenia płatności za kurs na wygodne raty. Wystarczy podpisać umowę i zgodnie z harmonogramem spłacać raty w określonej wysokości.

Dodaj komentarz