Kasy fiskalne z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi

kasa

Obsługiwanie klientów indywidualnych w placówkach handlowych i usługowych wiąże się z wieloma wyzwaniami. Przedsiębiorca musi nie tylko spełnić oczekiwania nabywców, ale także pamiętać o przestrzeganiu funkcjonujących przepisów. Dlatego też podatnicy decydują się dziś często na wdrożenie nowoczesnych kas fiskalnych. Takie urządzenia zapewniają bowiem duże wsparcie w codziennym wykonywaniu obowiązków.

Producenci technologii sprzedaży dostarczają obecnie na rynek wiele kas fiskalnych, które mogą się pochwalić zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Takie modele znajdują się również wśród urządzeń tworzonych przez Posnet. Świetnym przykładem nowoczesnej kasy rejestrującej tego producenta jest m.in. Revo. Wspomniany model nie tylko posiada moduł elektronicznej kopii paragonów, ale także klawiaturę z przyciskami funkcyjnymi, które pozwalają na zastosowanie trybu szybkiej sprzedaży. Co jeszcze oferuje przedsiębiorcom kasa Posnet Revo?

Urządzenie z funkcją kaso-wagi

Funkcjonalność kaso-wagi to cecha charakterystyczna urządzeń fiskalnych marki Posnet. Obecnie żaden inny producent nie oferuje podobnego rozwiązania technicznego. Co ciekawe, kompleksowe połączenie kasy rejestrującej z szalką ważącą po raz pierwszy stało się możliwe właśnie w przypadku modelu Revo. Na czym konkretnie polega wspomniana funkcjonalność? Po podłączeniu szalki ważącej do kasy fiskalnej Posnet, użytkownik może zarządzać pomiarami masy bezpośrednio z menu urządzenia rejestrującego. W ten sposób da się korzystać np. z funkcji tarowania lub zerowania. Co więcej, wskazania wagi są wyświetlane na 2 ekranach Posnet Revo. Do wyników ważenia mają więc dostęp zarówno użytkownicy, jak i klienci firmy. Dużym atutem takiego rozwiązania jest również oszczędność przestrzeni na stanowisku pracy. Kaso-waga zajmuje zazwyczaj mniej miejsca, niż urządzenia funkcjonujące oddzielnie.

Zaawansowana technologia wydruku

Kasa Posnet Revo będzie doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którym zależy na szybkim i sprawnym wystawianiu paragonów fiskalnych. To urządzenie zapewnia bowiem wydruk wspomnianych dokumentów z prędkością dochodzącą do 47 linii/s. Dodatkowym atutem modelu Revo jest zaś fakt, że mechanizm termiczny wystawia paragony bezpośrednio w kierunku klientów firmy. Dzięki temu nabywcy mogą w łatwy sposób odbierać wspomniane dowody sprzedaży. Ponadto, w tej kasie rejestrującej Posnet zastosowano mechanizm termiczny typu „drop-in – wrzuć i drukuj” z wbudowanym obcinaczem. Urządzenie zapewnia więc nie tylko bardzo prostą wymianę rolki papieru, ale także wydawanie estetycznie odciętych paragonów fiskalnych.

Posnet Revo w systemie sprzedaży

Nowoczesne kasy fiskalne można poznać m.in. po tym, że płynnie współpracują z innymi elementami firmowego systemu. W Posnet Revo takie połączenie jest dostępne nie tylko w przypadku integracji z opcjonalną szalką ważącą. Ta kasa rejestrująca może się komunikować z różnymi urządzeniami peryferyjnymi, m.in. czytnikiem kodów kreskowych, terminalem do kart płatniczych, szufladą kasową, drukarką zamówień czy komputerem typu POS. Wszystko za sprawą tego, że model Revo już w standardzie posiada kilka portów: USB, Ethernet oraz 4 x RS-232. Ponadto, tę kasę fiskalną Posnet można wyposażyć w moduły służące do bezprzewodowej wymiany danych – GPRS albo Wi-Fi. Innymi słowy, urządzenie bez problemu poradzi sobie nawet w najbardziej rozbudowanych systemach sprzedaży.