LogMeIn Rescue

praca

LogMeIn Rescue jest używany przez helpdeski IT i call center. Za jego pomocą możesz zapewnić natychmiastową pomoc klientom i pracownikom, niezależnie od tego, na jakim oprogramowaniu pracują. Dzisiaj dowiesz się więcej na temat tego praktycznego programu. Doradzimy Ci też gdzie można go nabyć w atrakcyjnej cenie.

Co potrafi LogMeIn Rescue

Oprogramowanie to zapewni Ci zdalny dostęp do każdego urządzenia w ciągu zaledwie 20 sekund. Wszystkie zadania możesz wykonywać tak, jakbyś siedział bezpośrednio przed monitorem danego komputera. LogMeIn Rescue jest w stanie szybko podsumować procesy i aplikacje oraz zdiagnozować zaistniałe problemy.

Za jego pomocą tego oprogramowania uzyskasz dostęp do danego komputera, także gdy jest on pozostawiony bez nadzoru lub znajduje się w trybie awaryjnym. To wszechstronne i łatwe w obsłudze narzędzie, które zapewnia szereg przydatnych funkcji i możliwości.

Oprogramowanie to obsługuje wiele platform (Mac i Windows) i różnego rodzaju urządzenia takie jak komputery stacjonarne lub przenośne. Możesz przełączać się nawet pomiędzy 10 sesjami jednocześnie. W ten sposób oszczędzasz czas, podczas gdy wiele procesów wsparcia działa automatycznie.

LogMeIn Rescue zapewnia takie same poziomy zabezpieczeń, jakie są wykorzystywane przez instytucje bankowe. Używa zaawansowanych zabezpieczeń TLS 1.2 z szyfrowaniem AES-256-bitowym oraz dwuetapowymi logami weryfikacyjnymi. Można określić uprawnienia dla grup technicznych i skontrolować działanie techników.

LogMeIn Rescue – funkcje, możliwości i ułatwienia

– zdalna pomoc techniczna w czasie rzeczywistym;
– szybka identyfikacja problemów;
– wygodna komunikacja poprzez czat z użytkownikiem końcowym;
– wielozadaniowość, obsługa kilku (do 10) sesji w tym samym czasie;
– wsparcie mobilne – komunikacja z klientem za pomocą smartfona;
– możliwość nagrywania video i przechwytywania ekranu;
– wysokie poziomy zabezpieczeń – te same, z których korzysta się w bankowości internetowej;
– określenie uprawnień grup techników;
– szczegółowe rejestrowanie aktywności sesji;
– sprawne zarządzanie technikami i administratorem i możliwość wygodnego przydzielania im funkcji.

Gdzie nabyć LogMeIn Rescue?

Oprogramowanie to zapewnia jeszcze wiele innych funkcjonalności i udogodnień. Pełny opis programu znajdziesz na https://www.vebo.pl/logmein-rescue. Za pośrednictwem sklepu Vebo.pl możesz też nabyć ten program w bardzo atrakcyjnej cenie. Konsola LogMeIn Rescue Technician dostępna jest w języku angielskim, natomiast aplikacja klienta i interfejs czatu w języku polskim.

Odwiedź sklep vebo.pl i zapewnij profesjonalną pomoc techniczną Twoim klientom z LogMeIn Rescue!

Dodaj komentarz