Mówisz Subaru XV, myślisz: luksus

auto

Dla jednych to rasowy SUV, dla innych – Sedan idealny. Rację mają i jedni, i drudzy. Subaru XV to crossover stworzony z myślą o tym, aby cieszyć zmysły na każdym zakręcie. Doskonale prowadzi się w mieście, ale nie zawodzi także na wertepach. Chcecie poznać go bliżej?

Niezawodny SUV dla mieszczuchów

Subaru XV mamy przyjemność jeździć od 2012 roku. Japońska marka postawiła na modne od kilku dobrych lat samochody osobowe zwane crossoverami, idealnymi do jazdy w mieście i poza nim. Patrząc na oblicze XV wydaje nam się, że skądś je znamy? To wrażenie jest jak najbardziej słuszne. Model został przygotowany na bazie motoryzacyjnej legendy: Imprezy. Takie podłoże, a wraz z nim nowoczesne technologie oraz masywna sylwetka? To nie mogło się nie udać! Dzięki temu dzisiaj możemy cieszyć się dynamiczną, wygodną i co ważne, bezpieczną jazdą bez względu na warunki.

Wyposażenie dla ambitnych – w standardzie

Za co kierowcy cenią Subaru XV i jego nową generację? Dyskusji nie podlegają systemy bezpieczeństwa, które dla japońskiej marki stanowią niezmienny priorytet. Samochód pełen jest rozwiązań, które pozwalają dostosować maszynę do warunków i w porę zareagować, zapobiegając kolizji. Jeśli więc tę sferę mamy zapewnioną, można zacząć cieszyć się pozostałymi elementami, jakie tworzą Subaru XV.

Kierowcy cenią model za niezawodność i zwinność ruchów. Do wymienianych cech należy też wielozadaniowość: autostrada, miejska jezdnia, niewybrukowana, nierówna droga… dla Subaru XV nie ma nawierzchni nie do pokonania. Designerskie wnętrze to kolejny ogromny atut: żaden element nie został dopasowany przypadkowo, a luksusowy, elegancki minimalizm aż zachęca do tego, aby zasiąść za kółkiem. Do tego wystarczy dorzucić przystępną cenę za ten rodzaj wyposażenia, świetne warunki jezdne oraz uniwersalność. Wciąż mało? Nie pozostaje nic innego, jak przekonać się o geniuszu takiego rozwiązania na własnej skórze!

Dodaj komentarz