Pompowtryskiwacze – czyszczenie i naprawa

mechanik

Sprawny samochód to taki, którego wszystkie elementy działają bez zarzutu. Każdy układ powinien właściwie pracować, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz pasażerom, a także wystarczający komfort jazdy. Jeśli kultura jazdy znacznie się obniża, zauważamy biały lub czarny dym, auto ma problemy z odpalaniem na ciepło i zimno, gaśnie na niskich obrotach, silnik nierówno pracuje to znak, że mogło dojść do uszkodzenia pompowtryskiwaczy.

Z takim problemem nie należy długo czekać, ponieważ zbagatelizowana usterka może prowadzić do poważnych konsekwencji, a tym samym narazić nas na wysokie koszty. Profesjonalne sprawdzanie pompowtryskiwaczy pozwala ocenić, w jakim stanie znajduje się element układu paliwowego.

Wymiana czy regeneracja?

Właściwe testy wykonuje się na stołach probierczych i stacjach diagnostycznych, np. EPS albo CRU. Każdemu powinno zależeć na tym, aby nie dopuścić do sytuacji, w której zakup nowego sprzętu będzie konieczny. Naprawa pompowtryskiwaczy będzie znacznie tańsza, a również przyniesie pozytywne rezultaty, szczególnie jeśli zdecydujemy się na usługę wykonywaną przez naszych fachowców. W ten sposób można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych, a wtryskiwacz po regeneracji będzie równie sprawny jak fabrycznie nowy. Wykorzystujemy stoły probiercze firmy BOSH EPS-815 Cambox, EPS-708 i EPS-200A. Zastosowano w nich zaawansowaną technologię pozwalającą na dokładnie badanie i regulację pompowtrysków, pomp PLD oraz wtryskiwaczy stopniowych PLD. Czyszczenie pompowtryskiwaczy odbywa się w dogodnych warunkach przypominających pracę silnika, dlatego jesteśmy w stanie uzyskać zaskakująco pozytywne efekty naszej pracy.

Jak przebiega naprawa pompowtryskiwaczy?

Nasi fachowcy w pierwszej kolejności dokonują dokładnego przeglądu. Rozkładają pompowtryskiwacz na poszczególne elementy, które poddawane są szczegółowemu badaniu na mikroskopach cyfrowej i diagnostyce. Czyszczenie pompowtryskiwaczy odbywa się przy użyciu myjek ultradźwiękowych, wysokociśnieniowych i termiczno-chemicznych. Na tym etapie ocenia się stan uszkodzenia, wskazuje przyczynę awarii i szacuje koszty naprawy pompowtryskiwaczy. Następnie wymieniamy zużyte części na nowe, które sprawią, że cały układ paliwowy będzie działał jak nowy. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze od wymiany osprzętu na nowy, a przy pomocy doświadczonych i wyuczonych fachowców czyszczenie pompowtryskiwaczy oraz ich naprawa odbywają się w odpowiednich warunkach, przy użyciu najnowocześniejszego i najprecyzyjniejszego sprzętu.

Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie

Dzięki wiedzy naszych fachowców, jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalną naprawę pompowtryskiwaczy. Wyróżniamy się jakością obsługi oraz sprzętem, jakim dysponujemy. Korzystamy z najlepszych urządzeń marki Bosch, Delphi, Denso i Siemens. Posiadamy duże doświadczenie, które stawia nas w czołówce, jeśli chodzi o naprawę pompowtryskiwaczy, regenerację układów wtryskowych diesla. Proponujemy korzystne stawki, które znacznie prześcigają konkurencję, co daje pewność, że Wasze pompowtryski będą w dobrych rękach, a cena za czyszczenie i naprawę nie przekroczy Waszych wyobrażeń i oczekiwań.

http://www.regeneracja-pompowtryskiwaczy.pl/

Dodaj komentarz