Poznaj ekskluzywną stronę jazdy z Subaru XV

subaru

Samochód, który kojarzy się ze świetną rozrywką, choć wcale tego po nim nie widać? Subaru XV w sposób szczególny wpisuje się w potrzeby współczesnych kierowców, którzy oprócz wygodnego i ergonomicznego auta poszukują czegoś więcej; czegoś, co kryje się w sprytnie przemyślanym, nowoczesnym wyposażeniu.

Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Japoński koncern chętnie sięga po rozwiązania nietuzinkowe. Kierowcom proponuje nie tylko i po prostu samochody, ale coś znacznie więcej. Subaru XV jest tego świetnym przykładem. Praktyczna strona modelu jest powszechnie znana: auto zostało przystosowane do jazdy w warunkach miejskich, spełnia wymogi dotyczące ergonomii oraz w sposób szczególny dba o wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednak w tym przypadku istnieje jeszcze jedna warta uwagi strefa. Jest nią  ekskluzywność. Co kryje się za tym pojęciem?

Miejski styl – taki, jak lubisz

Subaru XV przeszedł ciekawą metamorfozę. Z miejskiego crossovera o nieco zbyt obłych kształtach przeobraził się na naszych oczach bryłę o nowoczesnym designie. I choć jego historia jest krótka – pierwszy model wyjechał na drogi w 2012 roku – to już dziś możemy powiedzieć, że z powodzeniem wpisze się do motoryzacyjnego kanonu jako auto atrakcyjne zarówno wizualnie, jak i pod względem technicznym.

Twórcy modelu skupili się nad tym, aby pod postacią Subaru XV zaprezentować ogrom możliwości, jakie można skryć w aucie o miejskim charakterze. Wnętrze ma wzbudzać przede wszystkim ekscytację: kierowca otrzymuje do dyspozycji centrum dowodzenia składające się z nowoczesnych systemów prowadzenia, kontrolowania stylu jazdy oraz rozrywki na najwyższym poziomie. Odczuwaniu niezwykłych emocji służy m.in. wielofunkcyjny wyświetlacz LCD znajdujący się tuż nad tablicą przyrządów. Wszystko to zostało ujęte w ekskluzywnej formie, która ani na chwilę nie przestaje zachwycać.

Dodaj komentarz