Sposoby na młodą skórę? Kosmetyki z aktywnym kolagenem!

kobieta

Przede wszystkim zadbaj o zdrowie

Bardzo istotnym elementem pięknej i młodej skóry jest dbanie o siebie. Co za tym idzie? Przede wszystkim zadbaj o zdrową i zbilansowaną dietę. Zrezygnuj z dań typu fast food, które zawierają szkodliwe tłuszcze trans, zastępując je zdrowymi tłuszczami (olej lniany, awokado, oliwa z oliwek). Kolejną rzeczą, z której powinnaś zrezygnować, są wszelkiego rodzaju używki – papierosy, przyspieszają procesy starzenia, oraz alkohol, który doprowadza do wysuszania skóry oraz przyspiesza proces jej starzenia. Wprowadź do swojego jadłospisu zdrowe i zbilansowane posiłki, jedz dużo warzyw i owoców, które dostarczą Ci minerałów i witamin. Pamiętaj także o odpowiednim nawodnieniu – pij minimum 2 litry wody, ale i zieloną herbatę, która zawiera korzystne dla zdrowia polifenole. Ponadto staraj się ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu, dzięki temu wspomożesz nie tylko swoje mięśnie, ale i jędrność skóry.

Kosmetyki z kolagenem morskim

Wspomóż proces odpowiednimi preparatami – idealnym rozwiązaniem są wersję ze skondensowaną dawką składników. Przykładem może być serum z Aktywnym Kolagenem Morskim, które aktywizuje syntezę kolagenu w skórze. Dodatkowo zawarte w nim Złoto Koloidalne, wspiera proces oczyszczania komórek, przyspieszając ich  regenerację. Jeśli Twoja cera jest skłonna do podrażnień, możesz skorzystać z serum zawierającego  jaśmin, który działa łagodząco oraz uszczelnia barierę lipidową skóry. Kosmetyki z aktywnym kolagenem spowodują, że zmarszczki staną się płytsze, jednocześnie podkreślając owal twarzy. Serum z Aktywnym Kolagenem Morskim, ale i inne kosmetyki z kolagenem, znajdziesz na stronie marki PRAEL https://praelskincare.com/

Dbanie o zdrowie + krem z aktywnym kolagenem = młoda i piękna skóra!

Połączenie tych „elementów” zadziała szybciej, niż myślisz. Pamiętaj jednak, aby kuracja była prowadzona systematycznie, ponieważ dzięki temu uzyskasz szybsze i trwalsze rezultaty. Korzystny wpływ kosmetyków z kolagenem zauważysz już po kilku dniach, skóra stanie się bardziej elastyczna, a zmarszczki mniej widoczne .

Dodaj komentarz