STS mobile. Oglądanie STS TV i match tracker w aplikacji bukmacherskiej

reklama

Z punktu widzenia kibica mecze najlepiej ogląda się na stadionie. Nie zawsze jednak możemy sobie na to pozwolić. Bywa, że i duża plazma w salonie nie jest dla nas dostępna, a my musimy szukać sposobu na to, by obejrzeć rozgrywki poza domem. Na popularności zyskują zapytania w internecie „jak obejrzeć mecz online” lub „stream z meczu na telefonie”. Polscy kibice chcą być na bieżąco z wydarzeniami sportowymi, nawet gdy są w biegu, a jedyną opcją na obejrzenie meczu jest stream w aplikacji na smartfon.

Oferta promocyjna STS

Bukmacher STS jest jednym z czołowych bukmacherów w kraju. Przez lata swojej działalności ciągle udowadnia, że potrzeby klientów są dla niego na pierwszym miejscu. Ma bogatą ofertę zakładów, wysokie kursy i dobrze zaprojektowaną stronę www, dzięki czemu obstawianie jest dziecinnie proste.

Do założenia konta bukmacherskiego zachęca również atrakcyjny bonus powitalny STS, który można odebrać po wypełnieniu kwestionariusza rejestracyjnego. STS ma aktualnie jedną z najwyższych promocji powitalnych dla nowych klientów. Łączna wartość promocji to aż 1499 zł! Wpisując dedykowany kod promocyjny STS o treści “PREZENT” podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego, gracz otrzyma:

  • Bonus od depozytu 1200 PLN,
  • Bonus freebet 25 PLN,
  • Bonus cashback 234 PLN,
  • Bonus 20 PLN na sporty wirtualne,
  • Bonus 20 PLN na Betgames.

Aplikacja mobilna STS

STS jest również prekursorem we wprowadzaniu technicznych udogodnień dla swoich graczy. Nic więc dziwnego, że wypuszczona przez niego aplikacja bukmacherska jest aktualnie najlepszą aplikacją tego typu na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Wielu graczy zrezygnowało obstawianie na desktopie na rzecz funkcjonalnego STS mobile. Aplikacja dostępna jest do pobrania zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym iOS, jak i Android. Proces instalacji przebiega bezproblemowo.

Funkcje STS mobile

Aplikacja STS jest funkcjonalnym oprogramowanie, które pozwala na łatwe i szybkie obstawianie zakładów. W szczególności docenią ją fani obstawiania na żywo, gdyż ma dwie funkcje, które w znaczny sposób ułatwią trafne typowanie meczów.

Match tracker

Match tracker znany jest również pod nazwą live tracker. Są to relacje meczowe, które łączą w sobie komentarze tekstowe z wizualizacją graficzną wydarzeń meczowych. Funkcja match tracker jest dużo bardziej popularna w aplikacjach bukmacherskich. Dostęp do tej funkcji mają wszyscy ci, którzy pobiorą aplikację bukmacherską STS.

Transmisje na żywo w STS

Gracze STS bardzo chwalą sobie streamingi live z wydarzeń sportowych dostępne w aplikacji mobilnej STS. Bukmacher udostępnia dobrej jakości transmisje live ze wszystkich najważniejszych rozgrywek. STS nie rości sobie żadnych opłat za możliwość oglądania meczów w swoim serwisie bukmacherskim. STS TV możemy więc oglądać całkowicie za darmo. Żeby uzyskać dostęp do transmisji z meczów, należy jedynie w ciągu ostatnich 24 godzin zagrać jakikolwiek kupon na mecze z oferty STS.

Zawsze wybieraj legalne źródła na oglądanie transmisji na żywo z meczów!

Dodaj komentarz