W jaki sposób nakładać cień do brwi?

kobieta

Każdej kobiecie zależy na perfekcyjnie wykonanym makijażu. Dlatego na przykład tak ważne jest, żeby zwrócić uwagę na detale, a w tym na wygląd brwi. Stylizacja brwi jeszcze do niedawna nie była traktowana jako priorytet, tymczasem jest to ważny element codziennego, jak i odświętnego make upu. Zadbane i doskonale prezentujące się brwi tworzą efekt „otwartego oka”, dzięki któremu powstaje dobra symetria twarzy. Wie o tym każda doświadczona kosmetyczka. Można też w domu zadbać o swoje brwi.

Z jakich preparatów korzystać podczas stylizacji brwi?

Jednym z podstawowych preparatów z jakich korzysta się podczas stylizacji brwi są cienie do brwi jakie można kupić osobno bądź zdecydować się na zakup zestawu przeznaczonego do oczu oraz do brwi. W takim zestawie na pewno znajdzie się też kredka do brwi ze szczoteczką albo też specjalnie zaprojektowany marker. Dzięki niemu można dokładnie wyszczotkować brwi, utrzymując ich symetryczną linię w ciągu dnia. Spośród kosmetyków przeznaczonych stricte do brwi poleca się również odżywki odświeżające, które brwiom nadają naturalności i zdrowia. Same cienie do brwi oferuje marka Oriflame, a klientka która zdecyduje się ich używać powinna dowiedzieć się, w jaki sposób nałożyć cień do brwi, żeby dał jak najlepsze efekty. Wytuszowane rzęsy oraz pomalowane powieki do których zostanie dobrany właściwy cień do brwi będą wyglądały zjawiskowo.

Wybór właściwych cieni do brwi

Wybierając cień do brwi warto kierować się poradami ekspertek z Oriflame, które podkreślają, że cień taki nie powinien być ciemniejszy niż kolor włosów kobiety, która go nakłada. Cienie do brwi najlepiej nakładać skośnym pędzelkiem, a przed samym ich nałożeniem warto rozczesać brwi. Cień powinien być nałożony starannie, tak, aby nie wychodził poza linię brwi.  Proponowane przez Oriflame cienie naturalnie wydłużają brwi, jeśli tylko zostaną właściwie zaaplikowane. Natomiast, kiedy po raz pierwszy korzystamy z takiego produktu to najrozsądniej będzie doradzić się doświadczonej kosmetyczki, bądź konsultantki Oriflame, która z pewnością pomoże nam dobrze dopasować dostępne cienie.

Dodaj komentarz