Zastanawiasz się, gdzie rozwiesić pranie? Podpowiadamy

pranie

Pranie to codzienna czynność, która jest niezbędnym elementem dbania o swój dom i siebie. Jednak częstym problemem okazuje się to, co powinno następować po zakończonym praniu, gdy pojawia się pytanie o to, gdzie powiesić świeżo wyprane ciuchy. Z pomocą przychodzą sprawdzone sposoby, dzięki którym nie będziesz musiał się już dłużej zastanawiać nad tą kwestią.

Jak poradzić sobie, gdy mieszkasz w bloku?

Mieszkanie w bloku często wiąże się z małym metrażem i oszczędzaniem miejsca na każdym kroku. Dlatego nawet tak podstawowe sprawy, jak rozwieszenie prania, okazują się niejednokrotnie sporym problemem. Istnieje jednak kilka rozwiązań, które pomogą ci zorganizować i przeznaczyć przestrzeń na pranie. Po pierwsze, możesz użyć sznurków, które rozwiesisz nad wanną – dzięki tej metodzie nie zajmiesz żadnego używanego na co dzień miejsca, a zyskasz wygodne i szybkie rozwiązanie problemu. Drugi sposób może być użyty w momencie, gdy jesteś szczęśliwym posiadaczem balkonu. Wystarczą ci dwa wbite kołki i kawałek sznurka, który rozciągniesz na górnej części swojego balkonu, zyskując przy tym nie tylko miejsce na pranie, ale i pięknie pachnące ubrania, suszone wiatrem. Dodatkowo wszystkie ubrania będą schły o wiele szybciej niż w zamkniętym pomieszczeniu, bez cyrkulacji powietrza. Kolejne rozwiązanie jest bardzo praktyczne i umożliwia ci suszenie ciuchów zarówno na balkonie, jak i w mieszkaniu. Wystarczy, że zostanie przez ciebie kupiona suszarka ogrodowa leifheit, którą możesz postawić gdzie tylko chcesz, ponieważ jest ona odporna na warunki atmosferyczne, więc możesz jej spokojnie używać na zewnątrz.

Jak radzić sobie mając dom?

Jeśli mieszkasz w domu, masz wiele możliwości – twoje pranie możesz rozwiesić tak, jak i w bloku, używając kawałka sznurka do suszenia bielizny i kilku kołków lub może zostać do tego wykorzystana suszarka ogrodowa leifheit. Jest ona idealna do suszenia prania na dużej powierzchni. Posiada stabilną i wytrzymałą konstrukcję, dzięki czemu pomieści pranie z 2 pełnych pralek. Często w domach mamy także spory strych, który możemy zaaranżować, zyskując miejsce do suszenia prania.

Dodaj komentarz