Znajdź szkołę tańca dla siebie!

taniec

Wesele mojej siostry zbliżało się wielkimi krokami, a ja postanowiłem sobie, że nie przesiedzę tego wydarzenia na jednym z miliona krzeseł wśród starych wujków popijających wódkę. Pech chciał, że nie znalazłem swojej współtowarzyszki na ten wieczór, ale siostra zadbała o wszystko i zaprosiła mnóstwo koleżanek, z którymi można by przetańczyć niejedną noc. Jednak dla mnie i moich dwóch lewych nóg, taniec to czysta magia. Co zrobić w takim przypadku? Przede wszystkim nie można się tak łatwo poddawać. Mój przyszły szwagier chcąc mi pomóc z moim problemem podpowiedział mi bym odbył kilka indywidualnych lekcji tańca, tak aby czuć się pewniej na parkiecie i z każdą partnerką. Na początku go wyśmiałem, ale z czasem stwierdziłem, że to nie do końca taki głupi pomysł. Od siostry zdobyłem namiary na szkołę tańca, w której przyszła para młoda pod okiem specjalistów ćwiczyła swój pierwszy weselny taniec.

Byli oni zadowoleni z poświęconej im przez profesjonalnego instruktora uwagi, a przede wszystkim wiedzieli, że jedną sprawą związaną z weselem nie muszą się aż tak stresować. Szkoła tańca Egurrola Dance Studio w Warszawie https://taniec.com.pl/ch/  ma bardzo rozbudowaną listę oferowanych kursów dzięki czemu nawet ja znalazłem coś dla siebie. Po długiej analizie zapisałem się na lekcje indywidualne z instruktorem tańca. Nie wybrałem kursów związanych z tańcem towarzyskim czy innym ciekawym stylem, ponieważ nie chciałem zostać przyszłym mistrzem na ogólnopolskich konkursach tanecznych. Oczekiwałem po prostu naprowadzenia mnie na właściwe tory. Wybrałem pakiet dziesięciu lekcji, które miałem nadzieję dadzą mi pewne umiejętności taneczne. Zajęcia wspominam miło do dziś, a zwłaszcza przyjazną atmosferę i fachową pomoc, która pomogła mi w spełnieniu swojego postanowienia związanego z weselem siostry. Na imprezie tańczyłem z większością chętnych do tejże czynności gości i nie miałem czasu ani na odrobinę wytchnienia. Rodzina nie mogła się nadziwić jak pewnie prowadzę partnerkę, a ja starałem się nie obracać jej co kilka sekund w lewo i w prawo jak to robili inni na parkiecie, dzięki czemu partnerki nie czuły się jak na kolejce górskiej. Może to właśnie mój wypracowany taniec skusił jedną z moich towarzyszek zabawy weselnej do spotkania ze mną po skończonej imprezie?

Wiem również, że szkoła Egurrola Dance Studio działa na terenie większych miast naszego kraju na przykład w Krakowie https://taniec.com.pl/kr/ . Brat mojego szwagra wraz ze swoją narzeczoną zdecydowali się na skorzystanie z pomocy oferowanej przez Egurrola Dance Studio właśnie przy choreografii pierwszego tańca weselnego. Nic dziwnego, ponieważ każdy obecny na weselu mojej siostry był oczarowany ich tańcem, a zwłaszcza stworzoną dla ich potrzeb choreografią. Brat szwagra z narzeczoną zapisali się na zajęcia indywidualne w szkole w Krakowie, a efekty pracy nad ich tańcem zostaną już niedługo ocenione przez wszystkich weselników obecnych na sali. Ja na pewno nie zapomnę cennych lekcji z moim instruktorem. Kto wie? Może w krótkiej przyszłości również skorzystam z pomocy studia przy układzie choreografii pierwszego tańca?

Dodaj komentarz